Péče o mě a emoce

Jak to líp zvládnete 

Ivetou Kučerovou a Kateřinou Beátou Bukáčkovou

❤❤ 4. 11. 2022 v Praze

Jedno místo v léčivém kruhu je určeno pro ženu ve složité životní situaci, za příspěvek v DOBROvolné výši. Napište krátký motivační dopis na zenske@centrum.cz. Hodně štěstí!

Důležité informace a praktické tipy pro péči o prsa ❤❤ a ženské zdraví. Jak zvládnete i ty nejhutnější emoce: STRACH, VZTEK, STUD, RADOST, POTĚŠENÍ ❤❤ Jak lépe poznáte sebe samu a své strategie | Jak souvisí (ne)prožívání emocí a vaše zdraví | Léčivý kruh ❤❤ Změna paradigmatu ve vztahu k vašim emocím


Sdílím svůj osobní příběh a to, co mi pomáhá uvědomit si a zvládnout strach i další emoce spojené s péčí o prsa, se společenskými vzorci, ženskou silou, střetem starého a nového paradigmatu.

Kateřina Beáta je žádanou terapeutkou, která vám představí svůj způsob péče o sebe a své blízké, práci s emocemi a typologii strategií pro jejich zvládnutí podle enneagramu.

Pocity nejsou ani pozitivní ani negativní; jsou to elementární síly životní energie. Jsou základním předpokladem zdraví a spokojeného života.

Gabrielle Roth

Mgr. Iveta Kučerová

Jsem ženou se zkušeností s nálezem pod pravým prsem a cestou od strachu k sebelásce a potěšení. Lektorkou celostní metody 3x3 pro ženské zdraví ve fyzických a psychosomatických souvislostech, autorkou programu Péče o prsa a nezávislou publicistkou.

Společně sdíleme praktické zkušenosti z mnohaleté praxe, odborné znalosti a NOVÝ POHLED na téma péče o prsa, ženské zdraví a primární prevenci

Zajímejte se DŘÍV, NEŽ BUDE POZDĚ!


Setkáme se 4.11.2022, mezi 10 -18 hodinou


ve studiu Loona 

Křižíkova 67, Praha 8


Cena: 2500 Kč


Vítáme sdílení pozvánky na kurz a do léčivého kruhu ženám, které to potřebují. Jedno místo na kurzu je určeno pro ženu ve složité životní situaci za zvýhodněnou cenu, 

napište si o ní.

Součástí programu je možnost snímání temokamerou

s Blankou Třískovou Vlkovou 17-20 hodin. V případě zájmu prosím napište na mail zenske@centrum.cz


Iveta Kučerová & Kateřina Beáta Bukáčková

tým pro Živou radost

www.zivaradost.cz

.