Síla záměru

Hormonální ladění je blahodárná metoda pro vitalitu, ženské zdraví a životní rovnováhu. Zvu Tě na ochutnávku toho, jak funguje. Živá 2023

❤❤  napiš si o videozáznam

Co je to Hormonální ladění?

3 pilíře živosti & ženského zdraví

1/ Cvičení zaměřené na typicky ženské části těla: Srdce, prsa, lymfatický systém hrudníku, uvolnění  a snížení stresu, hormonální a životní rovnováhu. 

2/ Péče o prsa v souvislostech celého těla a emocí

3/ Péče o pánevní dno podle metody 3x3

Hormonální ladění rozvíjí ženský půvab a přitažlivost. Přispívá k vnitřní spokojenosti a vyrovnanosti, k tomu, aby žena byla šťastná a žila v souladu se sebou. Napomáhá k vyladění hormonálního systému, podporuje rovnováhu fyzickou i emoční. Je součástí primární prevence gynekologických onemocnění.

Každá pozice má svůj symbol = obereg, který zesiluje její účinnost. Cvičení vychází ze slovanské tradice, v mém kurzu ho propojuji s celostní metodou 3x3 pro péči o ženské zdraví v psychosomatických souvislostech. Je prospěšné ženám různých kultur a vyznání, velmi přínosné pro ženy žijící v moderní civilizaci.

Mgr. Iveta Kučerová

Jsem autorkou programu Péče o prsa, více jak 15 let vedu kurzy pro ženy a ženské zdraví. Propojuji péči o pánevní dno a celé tělo ve fyzioterapetických a  emočních souvislostech s cvičením pro hormonální rovnováhu. Jsem konzultantkou a lektorkou celostní metody 3x3, zakladatelkou školy pro ženy Živá (první ročník se skutečnil v roce 2021) a nezávislou novinářkou.

Hormonální ladění 

webinář zdarma

s Ivetou Kučerovou a účastnicemi kurzu, 

včetně lékařky MUDr. Zity Huckové


seznámíš se s Hormonálním laděním a speciálně s pozicí = klíčem k úspěšné realizaci Tvých předsevzetí a plánů, na podporu energie úspěchu ve Tvém životě. 

dozvíš se o příznivých účincích na hormonální a životní rovnováhu

můžeš se zeptat na to, co Tě zajímá

Těšíme se na Vás!

Mgr. Iveta Kučerová
& tým pro Živou radost
www.zivaradost.cz


Dopřejte si to ❤ ❤

.