Baculky jsou sexy

A vy taky!

Co vám pomůže, mít se víc ráda? Jak přijmete své tělo takové, jaké je? ❤ vás zveme do kruhu sebepřijetí s Eva Hacurová z filmu Až budou krávy lítat - o učitelce, která našla sebe samu díky tanci burleska.


Prostor pro Vás

Večer je pouze pro ženy

Doporučujeme: podívejte se předem na televizní film, v kterém Eva zazářila: Až budou krávy lítat.

Součástí večera je rozhovor s Evou, prostor pro vaše otázky, sdílení a kruh sebevědomí. Setkání se zúčastní výživová poradkyně Jarmila Klacková, specialistka na metodu Metabolic balance, péči a výživu podle principů ajurvédy.Zdravá a šťastná

večer je součástí laskavého online kurzu o prsech v souvislostech

Praktické i šťavnaté tipy pro prsa, sebepřijetí a váš život. O podprsenkách i chození bez * O masážích, potěšení a sexualitě * zdraví a primární prevenci * výživě, bylinkách a laskavosti, cvičení a  péči.  

S Ivetou Kučerovou a týmem dalších odbornic 

Zisk z události podpoří program primární gynekologické a onkologické prevence Živá radost

Večer moderují a spolutvoří

Iveta Kučerová

Prsa ❤ ❤ zdroj potěšení a síly

autorka kurzu Zdravá a šťastná prsa, lektorka celostní metody 3x3 pro ženské zdraví v souvislostech, učitelka umění Tao ženy a zakladatelka projektu Živá radost

Jolana Novotná

Pohyb s prožitkem

pohybová specialistka, lektorka kurzů pro zdravé pánevní dno a scelení diastázy, kolegyně ze Školy pánevního dna, autorka Pohybotéky. Žena se zkušeností s ochrnutím a vědomým vyléčením.

Ohlasy žen na kurz Zdravá a šťastná prsa

Iveto, nadchly mě především okamžiky, kdys propadla vášni – tam je Tvoje síla. Máš dar propojit faktické informace, které není snadné získat vlastními zkušenostmi a ty pak s nakažlivým zaujetím předávat."
Linda Nollová

Kurz byl úžasný v tom, že mě dokázal po poměrně kratké době spojit s mými prsy, naučil mě je vnímat a dotýkat se jich. Opravdu úžasně zpracované a milé. Skupina mi byla blízká a cítila jsem se v ní bezpečně.

Děkuji mockrát

Klára, žena se zkušeností s onkologickým onemocněním prsu

Přišla jsem si plně prožít svou potřebu “vzít si svá prsa zpět” po dvouletém kojení. Bylo to velice příjemné. Po meditaci pro Venuši jsem nemohla spát, tak jsem hladila růžovým olejem své poklady.
Bára


Rezervujte si své místo co nejdřív, vyplatí se vám to!

v čase, který si vyberete

Po přihlášení Vám pošleme e-mailem videozáznam

.

Cena večera: Platba naruby 

V minimální výši 150 Kč, volitelně po skončení události

Ano, dopřeji si to


Děkujeme.

Mgr. Iveta Kučerová
& tým pro Živou radost
www.zivaradost.cz


Dopřejte si to ❤ ❤

.