Víkend pro Venuši

péče o prsa, pánevní dno a hlavně o vás!

Živá a krásná ❤❤ víkendové setkání s praktickými tipy pro relaxaci, snížení stresu, navýšení zdraví a potěšení, životní pohodu a hormonální rovnováhu.

s Ivetou Kučerovou & Jolanou Novotnou 


Ženy, zveme Vás k tomu dopřát si:

❤ péči o sebe – to nejlepší z našich online i živých kurzů prakticky ❤ Péči o ženské klenoty ❤ Doteky a masáže ❤ Propojení oblasti prsa a pánve – na fyzické, emoční i energetické rovině ❤ Ženské lázně

Připravily jsme pro vás výběr z pokladnice ženských umění - to nejcennější, co jsme se naučily za 51 + 52 let našich životů a co nám opravdu funguje.

Prsa ❤ ❤ zdroj potěšení a síly

s Ivetou Kučerovou

autorkou kurzu Jak pečovat o prsa, lektorkou celostní metody 3x3 pro zdravé pánevní dno v souvislostech, zakladatelkou školy pro ženy Živá.

Pohyb s radostí

s Jolanou Novotnou

specialistkou na pánevní dno a scelení diastázy, mou milou kolegyní ze Školy pánevního dna, autorkou Pohybotéky. ženou se zkušeností s ochrnutím a vědomým léčením.

+ přizvaly jsem si ke spolupráci dvě inspirativní ženy, které vás obohatí:

Výživa a hormonální rovnováha

s Michaelou Verde Beitlovou

zdravě sebevědomou ženou s onkologickou zkušeností, výživovou poradkyní a autorkou projektu Vitamíny s příběhem (BONUS online, následně po víkendu)

Krášlení hennou

s Terezou Bory

citlivou henna tatérkou, průvodkyní žen a lektorkou kurzů pro ženy

Ohlasy žen:

"Nadchly mě především okamžiky, kdys propadla vášni – tam je Tvoje síla. Máš dar propojit faktické informace, které není snadné získat vlastními zkušenostmi a ty pak s nakažlivým zaujetím předávat."
Linda Nollová

Pánevní dno jako dvacítka

Ivet, právě dnes jsem byla na urogynekologické kontrole. Paní doktorka mě opět potěšila: na to, že jsem měla děti později (ve 35 a 40 letech), mám prý pánevní dno jako dvacítka před dětmi. Řekla jsem jí o cvičení, které jsem se od Tebe naučila. Mezi námi, moc toho nenacvičím, každý den 1 – 2 minuty při kojení, ale evidentně to pořád funguje.

Ivana Hochelová

"Přišla jsem si plně prožít svou potřebu “vzít si svá prsa zpět” po dvouletém kojení. Bylo to velice příjemné. Po meditaci pro Venuši jsem nemohla spát, tak jsem hladila růžovým olejem své poklady."
Bára


Zdravá a štastná

Prsa a pánevní dno v souladu ❤ kurz pro Vás

Zvědomění, cvičení a uvolnění pánevního dna v souvislostech prsů a celého těla – zdraví, živosti, emocí a vašeho příběhu * praktické tipy pro život v ženském těle.

Kurz je vhodný pro navýšení potěšení ze života a také jako příprava na početí, doléčení následků porodu, zpevnění pánevního dna v každém věku, snížení stresu, prevence inkontinence, hormonální nerovnováhy, navýšení citlivosti a potěšení z milování.

8.-10.10. 2021 ve studiu Loona v Praze

začneme v pátek v 18:30 hodin / registrace od 18 hodin

Důležité upozornění:
Všechny části programu jsou dobrovolné. V místě kurzu je možné skromné ubytováni v ceně 200 Kč.

Rezervujte si své místo co nejdřív, vyplatí se vám to!

Hodnota kurzu: 5300 Kč

Cena kurzu při rezervaci do 8.10. 2021:

4950 Kč 


Neváhejte! Kurz Vám přinese péči, potěšení, sebevědomí, podporu zkušených lektorek a ženského kruhu, odvahu a živou radost. 


Ano, dopřeji si to

Vyplňte prosím přihlášku níž.
E-mailem vám pošleme instrukce pro převod na účet.
Děkujeme.

Mgr. Iveta Kučerová
& tým pro Živou radost
www.zivaradost.cz


Dopřejte si to ❤ ❤

  
.