Ženské pánevní dno!

Praktické tipy, cvičení a péče o pánevní dno i ledviny v souvislostech celého těla, emocí a Tvého příběhu 3 x 3 

Ivetou Machkovou Kučerovou 

❤   4. 11. 2023 - kurz je zaplněn

další termín: 20.4. 2024

Trápí Tě to?

Potřebuješ zpevnit pánevní dno? Mít silnější ledviny a víc životní energie? Mít víc potěšení z milování a ze života? Připravit se na početí nebo doléčit následky porodu? Trápí Tě inkontinence? Nebo máš pocit unikající energie? 

Co Ti pomůže?

Láskyplná péče o Tebe nebo nakopnutí? Správné cvičení pánevního dna 3x3, praktické tipy. Disciplína či umění odpočívat, byliny, zavinování? Zjištění příčin a uvědomění souvislostí.

Nebo řešení příznaků, léky, inkontinenční vložky a operace? 

Sdílím svůj osobní příběh, odborné znalosti, vědecké poznatky a to, co mi opravdu pomáhá.

Ohlasy žen na mé kurzy


Pánevní dno jako dvacítka

   Ivet, právě dnes jsem byla na urogynekologické kontrole. Paní doktorka mě opět potěšila: na to, že jsem měla děti později (ve 35 a 40 letech), mám prý pánevní dno jako dvacítka před dětmi. Řekla jsem jí o cvičení, které jsem se od Tebe naučila. Mezi námi, moc toho nenacvičím, každý den 1 – 2 minuty při kojení, ale evidentně to pořád funguje.          Ivana HochelováIveto, vaše péče o skupinu je luxusní!Lucie


V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názoruSouhlasím s vaším poznatkem, že pánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat. Žijeme ve společnosti, která je zaměřená na výkon, ale klíč k ženskému zdraví je přesně opačný.    MUDr. Helena Máslová

  

 Nadchly mě především okamžiky, kdys propadla vášni – tam je Tvoje síla. Máš dar propojit faktické informace, které není snadné získat vlastními zkušenostmi a ty pak s nakažlivým zaujetím předávat.
Linda Nollová


Na kurzu jsem poprvé objevila své lůno.       Martina, matka čtyř dětí


Mgr. Iveta Machková Kučerová

je certifikovanou lektorkou celostní metody 3x3 Školy pánevního dna pro ženské zdraví ve fyzických i psychosomatických souvislostech, ženou s osobní zkušeností s řadou zdravotních obtíží a jejich vyléčením, zakladatelkou školy pro ženy Živá 2023. víc a nezávislou publicistkou.

Zuzana Kantorová

se specializuje na péči o ženy v období těhotenství, porodu a doléčení jeho následků - i po mnoha letech. Je dulou, zabývá se ženskou bylinnou napářkou a zavinováním kostí, osvědčeným způsobem péče o pánevní oblast podle slovanské tradice. Je maminkou dvou dětí.

Zajistěte si místo dřív, než bude pozdě!


Kdy se uvidíme? 

4. 11. 2023 

10 - 19 hodin 

v Dobřichovicích u Prahy


Městečko je 25 minut cesty vlakem vyšší třídy z Prahy. V místě je možnost skromnějšího přespání, případně poradím.


Hodnota kurzu: 3350 Kč

Cena: 2750 Kč 


Děkuji za důvěru

Mgr. Iveta Kučerová
& tým pro Živou radost
www.zivaradost.cz


.